"Olga" gaffel, kniv o sked i originaletui, även 4 skedar med olika stämplar, gaffel C G Hallberg 1918, sockerströare delvis förgylld Gustaf Nordström (1828-1849 (1910)) Växjö 1907, såsslev delvis förgylld 1910.
Bucklor slitage, repor, graverade initialer.