RESVÄSKA, Louis Vuitton, 1980-tal.

Logomönstrad "Monogram canvas" med bruna skinndetaljer och mässingsskodda hörn. Mässingslås märkta med monogram samt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE". Etikettmärkt" Louis Vuitton 953004". Fodrad med beige skinn samt inredning med skiljevägg, stroppar och galgar märkta Louis Vuitton. L 60, B 17,5, H 50.

Skiljevägg med fläckar. Slitage. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
7 000 SEK