Bronserad och bemålad. Krön med reliefdekor. Genombruten nederdel. Sign EW. H 125.
Slitage. Senare bemålning och bronsering. Anlupet glas. Krönets medaljong saknas. Krackelyr och färgbortfall. Mindre skador.