Automatisk, datum, silverfärgad urtavla, index med streck, plexiglas. Boettnr. 19168501. Diam ca3,8. Montblanc, stål, tachymeter, kronograf, datum, svart urtavla.
Longines med gravyr på bakboett. Slitage. Glas med repor, repig boett. Armband saknas. Ej funktionstestad. Montblanc slitage, repor, ej funktionstestad, saknar horn och armband, glapp i boetten.