Muut
272954

SERVISDELAR, 3 st, silver och glas, Tyskland. Svenska importstämplar 1900-tal. Tot. vikt utan glas 305 g.

Tesil med ställ, sockerskål med handtag, sockerskål med lock och sked. H 5-10.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK