2 tekannor, 2 gräddkannor, 2 koppar med fat, skål, sockerskål samt bricka.
Bruksslitage samt något nött dekor. Sockerskål med skada och spricka. Ett av tekannans lock med lagning. Ena koppens hänkel skadad.