BÖCKER, 2st, bla "Svensk Frukt" av Gustaf Lind, Stockholm 1920.

Även bla "Pomologi" äpplen och päron I, av Carl G. Dahl, Stockholm 1929. Halvfranska skinnband i grönt och brunt. Litografiska planscher.

Slitage, ej genomgångna.

Lähtöhinta
2 500 SEK