Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

LANTERNOR, 2 st, koppar, tidigt 1900-tal.

Topp- och sidolanterna. H 59-66.

Sjöfynd med skador och hårt slitage, anlöpningar. Ej kompletta.

Alkuperä - Provenienssi

Fynd från Stockholms skärgård. Ur dykaren Sven Johanssons samling.

Lähtöhinta
3 000 SEK