VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, Frankrike runt 1900.

Mahognyfanerat. Glasdörrar med bakomliggande hyllplan. Mässingsdetaljer. Något svängda ben. Marmorskiva. L 60, b 30, h 104. Nyckel finns.

Bruksslitage. Smärre märken och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK