Kellot
263968

FICKUR, 2 st. bl.a. OMEGA, 1900-tal.

Omega fickur. Vit urtavla med arbiska siffror. Samt sekundvisare.
Walz Gold Double 20 mikron. Rutig urtavla med arbiska siffror.

Bruksslitage. Smärre märken och repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 200 SEK