Bord med cirkelformad svart skiva med orange underdel, cirkelformad fot. Diam 100, H 70.
4 st stolar med klädd sits och rygg. Underdel med cirkelformad fot. Orange.
Bruksslitage. Smärre märken och repor. Påmålning på fotringarna.