Båda ankargång. Urverk märkt Omega 4314282, viturtavla med arabiska siffror, liten sekundvisare. Urverk märkt Revue GT, vit urtavla med arabiska siffror, liten sekundvisare. Diam 5 resp 5,2. Klockkedjor pansar resp, ankar, metall, l 26,5 resp 28,5, medföljer.
Slitage. Bucklor. Ej funktionstestade. Omega med skadad urtavla.