MAPP, "Derriere le Miroir, Hommage a Georges Braque", Maeght, Frankrike, 1964.
Med illustrationer och texter. 5 litografier med motiv av Pablo Picasso, Pierre Pallut, Raoul Ubac, Pierre Tal-Coat samt Joan Miro. Ej signerade. Mappens mått: 38 x 28.
Ej genomgången. Slitage och veck.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?