PARTI SILVER, 4 delar, bl. a. C.A. Kjernås, Göteborg, 1950.

Bägare, C.A. Kjernås, Göteborg, 1950. H 10, 5 diam 13.
Bägare, MGAB, Uppsala, 1953. H 4, diam 9.
Ljusstakar, ett par, GAB, Stockholm, 1961. H 4,5.

Bruksslitage, repor, ljusstakar med fylld fot.

Lähtöhinta
1 500 SEK