Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024
Korut
258336

RINGAR, 2 st, 18k och 20k guld, en briljantslipad diamant ca 0,12ct. Tot.vikt 9,2g.

En ring med diamant och två blå stenar. En ring med tre vita stenar. 18,5-18,75/58-59.

Slitage. Bucklig skena. Gravyr. Nagg på blåa och vita stenar.

Lähtöhinta
2 000 SEK