SKULPTUR samt KARAFF,glas, Kjell Engman, Kosta Boda, 1900-tal.
Skulptur med horn på rund svart fot, sign 8225101 Kosta Boda K. Engman unique 91. Karaff i guld, lila och rött på rund fot, sign Kosta Boda ? K. Engman 89065. H 21,5-26.
Obetydligt slitage.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?