Wilhelm Olbrich

(Itävalta, Omkring 1800/1900)
Wilhelm Olbrich
(Itävalta, Omkring 1800/1900)

WILHELM OLBRICH, olja på duk, sign.

Bergslandskap med fors. 66 x 104.

Fläckar, krackelyrer samt smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK