Korut
250848

SMYCKEN, 4 st, granater i förgyllt silver samt 18k guld.

Hänge, h 4. Nål, l 6. Collier, l 37 samt ring, delvis 18k guld, st 18/56. Vikt ring, 8 g.

Slitage. En sten saknas i collier.

Lähtöhinta
1 500 SEK