Luktdosa, Joseph Willmore, Birmingham, 1813-14, invändig genombruten avskiljare samt förgyllt, l 3,5. Fingerborgar med bla floral dekor och dekor i form av kartuscher, sten, karneoler. H 2-2,3.
Slitage. En topp lös. Gravyr. Bucklor. Anlöpningar.