MATSALSGRUPP, 12 delar, "Room" Danmark, 1900-talets slut.

Ek. Matbord med rektangulärskiva (L 190, b 90, h 75) med till hörande iläggsskivor (2 x 50) samt 10 tillhörande stolar. Sideboard. L 150, b 43, h 86.

Slitage, repor, fläckar.

Lähtöhinta
6 000 SEK