I förgylld träram. Motiv av kvinna med olivkvist, "Oesterreichisches Schwedendank Komitee, Oesterreichs dank an die edle schwedische nation fuer ihr grossher ziges hilfswerk 1919-1924", diam 14,5.
Slitage.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?