Relief, figurscener. Blåglasyr. Ej sign. Märkt GUSTAVSBERG. 22 X 27.
Relief, Stiliserad blomma. Märkt LISA, GUSTAVSBERG i högra hörnet.
Två små nagg på den signerade reliefen.