Kurbitsmåleri. Överdel med skänk, dörrpar, hyllinredning samt skedhylla. Underdel med dörr och hyllinredning. L 109 B 44 H ca200. 2 nycklar medföljer. Nyckel finns.
Renoverat. Lås med skador. Dörrar löst ihopsatta, pluggar lösa eller saknas. Sprickor. Ställvis slitage.