SOFFBORD, Typenko, Axel Einar Hjorth, Nordiska Kompaniet, 1930-tal.

Betsad björk. Rund skiva. Rund fot i metall. Brickmärkt. Diam 80, H 55

Slitage. Repor. Fuktfläckar.

Lähtöhinta
5 000 SEK