JOSEF WILHELM WALLANDER, blyertsteckning.
"En sommardag i Stockholm." Med ironiserande text över livet i Stockholm av konstnären. Ej sign. 20x28.
Monterad på kartong. Ett hörn skadat.
Bernard Lundberghs skissbok af J.W. Wallander.