Muut
241380

BREVKNIVAR, 2 st, mässing, bla jugend och sign P. Teneszizuk?. Tidigt 1900-tal.

Brevkniv i form av stiliserad kvinna med infällt ansikte av ben. Mindre brevkniv med mässingshandtag och figural dekor, blad av ben. L 15-22.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK