PARTI SILVER, 25 delar, 1900-tal. Vikt 1080 gram.

1 skål, diam 14, 1 vas, h 13, 4 servettringar, diam 4-5, 1 gräddkanna, h 10, 2 muggar, h 6-8, 2 bägare, h 6-7, 2 saltkar, h 8, 11 punschbägare, l 8 samt 1 ljusstake, h 15.

Bucklor samt monogramgravyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK