YTTERFODER, Hibachi. Meiji, Japan. (1868-1912).

Trä, rund bukig form, skuren dekor i form av blommor, insats i koppar. Röd och svärtad. H 20.

Slitage. Färgbortfall. Repor.

Lähtöhinta
1 800 SEK