BESTICK, silver, 48 delar, mestadels 1800/1900-tal. Tot. v. 1090 g.

Teskedar, 5 st.
Kaffeskedar, 10 st.
Kaffeskedar, 12 st.
Assiettgafflar, 6 st.
Skedar, olika modeller, 11 st, varav en tesked från 1797.
Sardingaffel.
Tårtspade.
Soppslevar, 2 st.

Bruksslitage, minnesgravyr, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK