Ek. Överskåp med hyllinredning. Snedklaff med bakomliggande fack- och lådinredning. 6 lådor. L 110, b 55, h 218. Nyckel finns.
Slitage, repor, sprickor, skador. Endast nyckel till överskåpet. Klaffens lås löst.