3 olika borstar, ett par flakonger av slipat glas med silvermonteringar, 4 toilettedosor av slipat glas med silverlock, ett par avlånga dosor av slipat glas med silverlock, handspegel. L 5-30.
Slitage, smärre bucklor, en flakong saknar inre glaspropp, samtliga delar med monogramgravyr.