PARTI GRAVYRER, bl a efter C.F. von Breda, 1700-1900-tal.
Porträtt av David Klöcker (Ehrenstrahl) 18 x 28, vy över Uppsala med Fyrisån och domkyrkan 24 x 18, porträtt av Gustav III 11 x 15, porträtt av italiensk adelsdam 15 x 12.
Slitage, italiensk adelsdam med fuktfläckar, ej examinerad ur ram.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?