SOPPSLEV, silver, Petter Adolf Sjöberg, Stockholm. 1825. Vikt ca 290 gram.

Modell gammelfransk. På baksidan monogram. L 43.

Bucklor. Lagning. Stämplat nött friherrligt alliansvapen.

Lähtöhinta
1 000 SEK