BOK, 2 vol, "Les Oeuvres de Monsieur de Moliere", Paris 1733.

Helfranska skinnband med upphöjda bind.

Slitage, skador varav en med större ryggskada.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt stämpel: CG von Schwerin.

Lähtöhinta
1 200 SEK