BESTICK, servis, 70 delar, "Focus Delux", Folke Arström, Gense. 1900-talets mitt.

10 fruktknivar, 10 smörgåsgafflar, 10 kuvertsmörknivar, 10 matgafflar, 10 efterättskedar, 10 matknivar samt 10 matskedar. Originalkartonger medföljer.

Obetydligt slitage. Kartongerna med skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK