BÖCKER, 3 st, konsthantverk och måleri, bla "Mästerverk i kinesisk konst", 1950-60-tal.

"Möbelkonstens världshistoria", "Världskonst i hemmet". Illustrerade.

Slitage, ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 000 SEK