BESTICK, 18 st, silver, "Svensk spets", C.G. Hallberg, 1924-1939. Ca 718 gr.

6 bordsgafflar, 6 bordsknivar, ballongskaft, senare knivblad i rostfritt stål, 6 bordsskedar, varav två med importstämplar.

Gravyr, slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK