Fåtöljer "Modell 2227". Fotpallar "Modell 2228". Ek. Lösa plymåer klädda i rutigt tyg. Etikettmärkta.
Slitage, repor, fläckar. Plymåer med torkad stoppning samt fläckar. Doft av mögel.