Antonio Garella

(Italia, 1864-1919)
Antonio Garella
(Italia, 1864-1919)

ANTONIO GARELLA, byst marmor, sign prof. Garella.

Föreställande ung kvinna. H 35, b 39, alabaster sockel.

Lagning, nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK