Muut
223310

LAMPETTER, ett par, Mjölby intarsia, 1940-tal.

Intarsiadekor föreställande man resp kvinna. Två ljusarmar. H 27.

Anlöpningar, slitage. En något lös ljuspipa samt en något lös ljusarm.

Lähtöhinta
1 500 SEK