Muut
219636

ALBUM MED AUTOGRAFER, 56 fotografier, mest Hollywood, 1950-60-tal.

Egenhändigt signerade av bla Sophia Loren, Gina Lollobridgida, Kim Novak, Horst Buchholz, Hans Strååt, Janet Leigh, Tommy Steele, James Mason, Robert Mitchum, Jean Simmons, Rosemary Clooney, Stuart Whitman.

Slitage, ej fullständigt genomgången. Flera med förtryckta autografer.

Lähtöhinta
4 000 SEK