12 skedar i etui varav en trasig. Bägare, tallrik i rokokostil C G Hallberg. Ask prydd med stenar samt lagad dosa. Skedar L 9, bägare H 8, tallrik diam 20, ask L 5, B 3.
Slitage, repor.