Muut
215846

BLÄCKSTÄLL, glas och mässing, Louis XVI-stil. 1900-tal.

Oval i svart glasmassa med genombruten dekor i mässing av rosettupphängda lagerfestoner. L 15, h 10.

Smärre nagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK