Kellot
214890

BORDSPENDYL, gotisk stil, N. Welch, USA sent 1800-tal.

Spetsigt fodral med glasad dörr. H 39. Pendel medföljer.

Ställvis hårt slitage, repor, krackelerad urtavla. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
1 000 SEK