PAUL WUNDERLICH, litografier, 2 st, sign o numr 3/4 resp 3/100.
Surrealistisk komposition med kvinna i stol. Bladstorlek 65 x 85.
Surrealistisk komposition med moster på ett bord och ett mansansikte i profil. Bladstorlek 82 x 63.
Ej examinerad ur ram.