BOKPARTI, 13 st, mest om svenskt silver, bla "Erik Fleming Atelier Borgila", Uddevalla 1994.
Även bla "Silverstämplar från hela världen", "Silversmeden Wiwen Nilsson" av Kersti Holmquist, Lund 1990, "Anders Zorns silversamling" 1955. Olika typer av band. Några häftade broschyrer medföljer.
Slitage, ej genomgångna.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?