Kellot
212317

DAMARMBANDSUR, 14 K guld o stål, Jean Lassale, 1980-tal.

Modell Thalassa, integrerad länk med viklås. Märkt 2F 70 519, S61 059.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK