Militärlastbil samt ambulans, Tekno, ambulans Minic Toys, lastbil, Elco E. Liss & co Gagnef, samt bilbana Schuco Varianto 3010K i originalkartong.
Bruksslitage. Lastbil med skador och saknade delar.