KAFFESERVIS, 3 delar, silver B Erlandsson, Göteborg, 1890-tal, ca 570 g.

Sockerskål, 1890, h 8.
Gräddkanna, 1894, h 9.
Kanna, 189, h 17.

Äldre lagning, slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK