Gaston Fedit

(Ranska)
Gaston Fedit
(Ranska)

GASTON FEDIT, tillskriven, olja på duk, sign "G Fedit" och dat 1914.

Parismotiv. 46 x 55.

Lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK